TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Autorska technologia zastosowana w naszej platformie rezerwacji hotelowych Tripnet jest podstawą naszego produktu i bazą wyjściową do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Dzięki zaawansowanej technologii realnie obniżamy koszty działalności naszych Partnerów i zwiększamy ich przychody. Dążymy nieustannie do pełnej automatyzacji wszelkich procesów, aby zapewnić naszym Partnerom najbardziej efektywne i wydajniejsze rozwiązania.

Technologia XML / API

Rozwiązanie Tripnet XML / API umożliwia naszym Partnerom dostęp do ogromnej bazy hotelowej poprzez interfejs XML / API w celu zintegrowania ze swoim systemem rezerwacyjnym na zasadzie połączenia host-to-host. Nasze rozwiązanie XML / API jest darmowe, elastyczne, nie wymaga licencji i daje możliwość wyboru informacji, które mogą być wyświetlane w samodzielnie zdefiniowanym formacie w systemie rezerwacyjnym Partnera. Oferujemy wsparcie naszego działu IT w całym procesie integracji oraz w trakcie certyfikacji połączenia.

Bezpieczeństwo

W Tripnet rozumiemy jak ważnym czynnikiem jest zaufanie i bezpieczeństwo. Wykorzystujemy szyfrowane łącze SSL, które pozwala między innymi na bezpieczne logowanie do systemu Tripnet oraz zabezpieczenie transmisji danych, jak również danych kart kredytowych lub płatniczych.

 

Dla najbardziej wymagających Partnerów możemy uruchomić zaawansowane funkcje dodatkowo zwiększające bezpieczeństwo użytkowania i dostępu do systemu Tripnet poprzez:

  • logowanie do systemu tylko ze zdefiniowanych adresów IP
  • wymaganie utworzenia silnego hasła przez użytkownika
  • cykliczne, automatyczne wymuszania zmiany hasła
  • rozbudowane powiadomienia o zdarzeniach w systemie
  • definiowanie zaawansowanych reguł i uprawnień
  • monitorowanie nietypowych zachowań