DLA BIUR PODRÓŻY

DLA BIUR PODRÓŻY

Tripnet pomaga biurom podróży podnieść ich wydajność poprzez zwiększenie produktywności i sprzedaży rezerwacji hotelowych udostępniając najbardziej odpowiadające im oferty.

Nasza łatwa w użyciu technologia i oprogramowanie do zarządzania rezerwacjami pomoże Twojej firmie zmaksymalizować przychody, zoptymalizować operacje związane z prowadzoną działalnością oraz zwiększyć zyski, a tym samym poprawić ogólną wydajność i wyniki finansowe.

Tripnet to

  • Zaawansowany i szybki system wyszukiwania ofert hoteli, dzięki któremu uzyskasz dostęp do najlepszych aktualnych cen hoteli.
  • Współpracując z kluczowymi globalnymi jak i lokalnymi dostawcami, każdego dnia gwarantujemy naszym Partnerom konkurencyjne ceny hoteli dostępne w naszym systemie.
  • Funkcjonalności naszego systemu pozwalają znacząco zmniejszyć koszty operacyjne związane z przygotowaniem ofert i rezerwacją wybranego hotelu, przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjnych i aktualizowanych na bieżąco cen i dostępności ofert.
  • Twoja rezerwacja może być zrealizowana w kilku prostych krokach. Nawigacja jest przejrzysta i intuicyjna, a obsługa panelu rezerwacyjnego nie wymaga dodatkowego szkolenia.
  • Zaawansowany i szybki system, konkurencyjne ceny hoteli, rozbudowane filtry, aktualne opisy i fotografie hoteli, intuicyjna obsługa systemu, faktura zawsze w języku polskim bez względu na cel podróży, atrakcyjne warunki rozliczeń.